Про це повідомив Міністр оборони України Михайло Федоров.

На старті проєкт охопить 16-й та 19-й армійські корпуси ЗСУ. Військові зможуть через застосунок «Армія+» подати рапорт на переведення між будь-якими частинами, що входять до складу цих корпусів або перебувають під їхнім оперативним підпорядкуванням. 

Читайте также: До Чого Сниться Сніг: подробности биографии, личной жизни и карьеры

Подати рапорт можуть військовослужбовці рядового та сержантського складу, які проходять службу у визначених корпусах, не обіймають офіцерських посад і не перебувають у СЗЧ.

Усі етапи проходять через «Армія+»:

  • подання рапорту з електронним підписом;
  • відстеження статусу розгляду;
  • отримання рішення та розʼяснень у застосунку.

«Щоб зберегти бойову стійкість підрозділів, новий підхід передбачає чіткі правила: переведення можливі лише в межах операційної зони одного корпусу з визначеними строками розгляду та щомісячними лімітами на кількість переведень», — заначив Федоров.

Читайте также: Понад $1 млн базової зарплати. Якими зарплатами Anthropic заманює найкращих ІТ-фахівців у 2026 році

Бета-тест триватиме до 24 вересня. Після пілотування та оцінки результатів це рішення масштабують.

Читайте также: Співзасновнику «Вікіпедії» назажвди заборонили редагувати сайт

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *