Як розповів «Флеш» на своїй сторінці у Facebook, всім супутникам потрібен канал зв’язку із Землею, адже одні з них потребують керування, а інші — стабільного каналу передачі даних для наземних користувачів, тож для виконання цих завдань на території рф розгорнуті вузли і центри космічного зв’язку.
Зі слів радника міністра, основних таких центрів у ворога — п’ять.
«Вузли обладнані великими супутниковими антенами. Частина антен спрямована фіксовано на геостаціонарні супутники, а частина антен може обертатися, щоб взаємодіяти з супутниками, що пролітають на низькій орбіті. Наприклад, будь-який шпигунський супутник повинен передати отриману інформацію на Землю. І це відбувається через ось такі станції наземного зв’язку», — пояснив він.
Цього місяця, з його слів, Сили оборони України атакували два таких центри з п’яти — ЦКС «Дубна» (Московська область), а також ЦКС «Володимир» (м. Гусь-Хрустальний).
За даними «Флеша», про успішність українських атак свідчать як візуальні пошкодження, так і фіксація засобами радіорозвідки змін у роботі супутників противника.
Читайте также: Катя Бужинська Фігура: Путь к успеху и особенности личной жизни
«І я можу сказати, що наші атаки частково досягли поставлених цілей. Але це лише початок», — проанонсував Бескрестнов.
Як писав раніше dev.ua, у ніч на 22 червня підрозділи Сил оборони України завдали ураження центру космічного зв’язку «Дубна», розташованому в Московській області.
Читайте также: Українського кіберспортсмена s1mple дискваліфікували за гру в команді з росіянами
