Цей обсяг електроенергії вивільнився в результаті перегляду переліку об’єктів критичної інфраструктури, для потреб населення.
Як повідмляє прем’єр-міністр Юлія Свириденко, це один із кроків, який допоможе збалансувати енергосистему та зменшити кількість відключень у людей.
«Працюємо й за іншими напрямками, зокрема збільшення імпорту електричної енергії, відновлення пошкодженої атаками ворога генерації, а також нарощування індивідуальної генерації», — зауважила вона.
https://dev.ua/news/svitlo-1766381932
