Цей обсяг електроенергії вивільнився в результаті перегляду переліку об’єктів критичної інфраструктури, для потреб населення. 

Як повідмляє прем’єр-міністр Юлія Свириденко, це один із кроків, який допоможе збалансувати енергосистему та зменшити кількість відключень у людей. 

«Працюємо й за іншими напрямками, зокрема збільшення імпорту електричної енергії, відновлення пошкодженої атаками ворога генерації, а також нарощування  індивідуальної генерації», — зауважила вона.

https://dev.ua/news/svitlo-1766381932

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *