Відповідну заяву Володимир Зеленський зробив під час спілкування з медіа. За його словами, інформацію про деактивацію ворожого обладнання вже офіційно підтвердили Головнокомандувач ЗСУ та українська розвідка.
Читайте также: Anthropic звинуватила китайську Alibaba у масштабній крадіжці ШІ-технологій
«Дуже багато питань з приводу Білорусі: що відбувається, що з ретрансляторами, чи працюють вони або ні. Значить, за наявною інформацією, яку мені доповідав Головком, а також розвідка, з 22 червня відповідні ретранслятори припинили свою роботу на території Білорусі. Чи демонтували їх, чи ні, я, чесно кажучи, поки що не знаю. Але ми працюємо над цим, і я дуже уважно слідкую і щоденні доповіді отримую. Факт, що ретранслятори на сьогодні не працюють», — процитували журналісти слова глави держави.
Нагадаємо, 19 червня Володимир Зеленський публічно висунув ультиматум Олександру Лукашенку. Він дав тиждень на те, щоб прибрати російські та білоруські ретранслятори, розташовані на вишках зв’язку вздовж двох прикордонних з Україною областей.
Читайте также: ЄС виключила фінансування безпілотників на суму 5,9 млрд євро у першому транші кредиту для України
Президент наголошував, що ця техніка безпосередньо коригує вогонь по цивільному населенню. У разі відмови вимкнути обладнання протягом семи днів, український лідер пообіцяв, що Сили оборони знищать ці об’єкти самостійно.
